Terminarz

TERMINARZ GRUPY IV – II LIGA MĘŻCZYZN SEZON 2018/19

1 kolejka 30.09.2018  Ikar Legnica -Aqua-Zdrój Wałbrzych 0:3 (19:25, 20:25, 12:25)
2 kolejka 06.10.2018 Aqua-Zdrój Wałbrzych – Chrobry Głogów 3:1 (25:21, 19:25, 27:25, 25:15)
3 kolejka 13.10.2018 Astra Nowa Sól – Aqua-Zdrój Wałbrzych 3:1 (27:25, 25:14, 20:25, 25:23)
4 kolejka 20.10.2018 Aqua-Zdrój Wałbrzych – Sobieski Żagań 3:1 (21:25, 25:14, 25:18, 25:17)
5 kolejka 27.10.2018 Bielawianka Bielawa – Aqua-Zdrój Wałbrzych 0:3 (21:25, 11:25, 24:26)
6 kolejka 31.10.2018 Aqua-Zdrój Wałbrzych – Olavia Oława 3:0 (25:23, 25:10, 25:10)
7 kolejka 10.11.2018 BKS Bolesławiec – Aqua-Zdrój Wałbrzych 1:3 (7:25, 15:25, 25:20, 15:25)
8 kolejka 17.11.2018 Juvenia Głuchołazy – Aqua-Zdrój Wałbrzych 0:3 (20:25, 18:25, 23:25)
9 kolejka 24.11.2018 MUKS Ziemia Milicka Milicz – Aqua-Zdrój Wałbrzych 2:3 (17:25, 25:20, 18:25, 25:21, 11:15)

10 kolejka 01.12.2018 Aqua-Zdrój Wałbrzych – Ikar Legnica 3:0 (25:16, 31:29, 25:18)
11 kolejka 08.12.2018 Chrobry Głogów – Aqua-Zdrój Wałbrzych 0:3 (22:25, 23:25, 29:31)
12 kolejka 15.12.2018 Aqua-Zdrój Wałbrzych – Astra Nowa Sól 3:2 (21:25, 24:26, 25:18, 25:22, 15:11)
13 kolejka 22.12.2018 Sobieski Żagań – Aqua-Zdrój Wałbrzych 1:3 (21:25, 25:13, 12:25, 21:25)
14 kolejka 05.01.2019 Aqua-Zdrój Wałbrzych – Bielawianka Bielawa 3:0 (25:18, 25:15, 25:13)
15 kolejka 12.01.2019 Olavia Oława – Aqua-Zdrój Wałbrzych 1:3 (16:25, 22:25, 25:23, 16:25)
16 kolejka 19.01.2019 Aqua-Zdrój Wałbrzych – BKS Bolesławiec
17 kolejka 26.01.2019 Aqua-Zdrój Wałbrzych – Juvenia Głuchołazy
18 kolejka 02.02.2019 Aqua-Zdrój Wałbrzych – MUKS Ziemia Milicka Milicz

Po dwóch rundach gry zasadniczej, zespoły z miejsc 1-8 przystąpią do fazy play-off (do trzech zwycięstw)

I runda play-off
16-17.02.2019 – I termin
02-03.03.2019 – II termin
06.03.2019 – III termin (ewentualny piąty mecz)

II runda play-off
09-10.03.2019 – I termin
23-24.03.2019 – II termin
27.03.2019 – III termin (ewentualny piąty mecz)

Do turnieju półfinałowego awansują dwie najlepsze drużyny z grupy (te, które wygrają obie rundy play-off z przeciwnikami). Termin turnieju półfinałowego 05-07.04.2019, w którym udział wezmą:
– zespół z I miejsca z grupy 1
– zespół z II miejsca z grupy 1
– zespół z I miejsca z grupy 4 (nasza grupa)
– zespół z II miejsca z grupy 4 (nasza grupa)

Turniej odbędzie się systemem każdy z każdym, do turnieju finałowego awansują po dwie najlepsze drużyny (z grona sześciu finalistów awans do I ligi zdobędą tylko dwie drużyny).

Kolorem czerwonym zostały zaznaczone mecze, których termin może ulec zmianie.