Terminarz

TABELA ROZGRYWEK

 

1 kolejka – 30.09.2017 – Aqua-Zdrój Wałbrzych vs AGH Kraków 3:2 (28:30, 20:25, 25:23, 25:21, 15:10)
2 kolejka – 07.10.2017 – Krispol Września vs Aqua-Zdrój Wałbrzych 3:1 (22:25, 25:11, 25:23, 25:20)
3 kolejka – 14.10.2017 – Aqua-Zdrój Wałbrzych vs Norwid Częstochowa 1:3 (23:25, 25:23, 19:25, 15:25)
4 kolejka – 18.10.2017 – Lechia Tomaszów Mazowiecki vs Aqua-Zdrój Wałbrzych 3:1 (25:22, 21:25, 25:17, 25:20)
5 kolejka – 21.10.2017 – Aqua-Zdrój Wałbrzych vs Olimpia Sulęcin 3:0 (25:21, 25:16, 25:23)
6 kolejka – 28.10.2017 – Aqua-Zdrój Wałbrzych vs AZS Częstochowa 0:3 (23:25, 19:25, 23:25)
7 kolejka – 04.11.2017 – Aqua-Zdrój Wałbrzych vs Ślepsk Suwałki 2:3 (20:25, 23:25, 25:19, 25:20, 11:15)
8 kolejka – 11.11.2017 – KPS Siedlce – Aqua-Zdrój Wałbrzych 3:1 (21:25, 25:23, 25:21, 25:21)
9 kolejka – 17.11.2017 – Aqua-Zdrój Wałbrzych – Stal Nysa 1:3 (25:23, 23:25, 12:25, 20:25)
10 kolejka – 25.11.2017 – TSV Sanok vs Aqua-Zdrój Wałbrzych 3:1 (25:22, 25:18, 21:25, 27:25)
11 kolejka – 03.12.2017 – SMS Spała – Aqua-Zdrój Wałbrzych 3:1 (25:21, 18:25, 25:23, 25:19 )

12 kolejka – 06.12.2017 – AGH Kraków – Aqua-Zdrój Wałbrzych 1:3 (25:23, 28:30, 20:25, 25:27 )
13 kolejka – 08.12.2017 – Aqua-Zdrój Wałbrzych – Krispol Września 2:3 (25:23, 16:25, 25:23, 21:25, 14:16)
14 kolejka – 16.12.2017 – Norwid Częstochowa – Aqua-Zdrój Wałbrzych 3:2 (23:25, 25:20, 25:20, 23:25, 15:11)
15 kolejka – 06.01.2018 – Aqua-Zdrój Wałbrzych – Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:3 (24:26, 13:25, 23:25)
16 kolejka – 13.01.2018 – Olimpia Sulęcin – Aqua-Zdrój Wałbrzych 3:0 (25:21, 25:17, 25:16)
17 kolejka – 21.12.2017 – AZS Częstochowa – Aqua-Zdrój Wałbrzych 3:0 (25:15, 25:12, 27:25)
18 kolejka – 20.01.2018 – Ślepsk Suwałki – Aqua-Zdrój Wałbrzych 1:3 (22:25, 25:15, 23:25, 11:25)
19 kolejka – 27.01.2018 – Aqua-Zdrój Wałbrzych – KPS Siedlce 3:0 (25:22, 25:21, 25:23)
20 kolejka – 03.02.2018 – Stal Nysa – Aqua-Zdrój Wałbrzych 3:1 (25:16, 25:17, 21:25, 25:11)
21 kolejka – 10.02.2018 – Aqua-Zdrój Wałbrzych – TSV Sanok 3:0 (26:24, 25:14, 26:24)
22 kolejka – 24.01.2018 – Aqua-Zdrój Wałbrzych – SMS Spała 3:0 (25:20, 25:18, 25:23)

PUCHAR POLSKI
08.11.2017 – Kęczanin Kęty – Aqua-Zdrój Wałbrzych 0:3 (23:25, 12:25, 21:25)
22.11.2017 – Aqua-Zdrój Wałbrzych – TSV Sanok 3:0 (26:24, 25:21, 25:21)
19.12.2017 – Aqua-Zdrój Wałbrzych – APP Krispol Września 0:3 (23:25, 24:26, 18:25)

 

RUNDA PLAY-OUT – do trzech zwycięstw

10.03.2018 – godz. 18:00 – Aqua-Zdrój Wałbrzych – STS Olimpia Sulęcin
11.03.2018 – godz. 17:00 – Aqua-Zdrój Wałbrzych – STS Olimpia Sulęcin
17.03.2018 – STS Olimpia Sulęcin – Aqua-Zdrój Wałbrzych
18.03.2018 – STS Olimpia Sulęcin – Aqua-Zdrój Wałbrzych (opcjonalnie)
21.03.2018 – Aqua-Zdrój Wałbrzych – STS Olimpia Sulęcin (opcjonalnie)