Aktualności

SANOK DWUKROTNIE

Po piątkowej porażce bieżący tydzień upłynie pod hasłem „Sanok”. Właśnie z drużyną z Podkarpacia dane nam będzie się mierzyć dwukrotnie – najpierw w środę 22 listopada w ramach IV rundy Pucharu Polski w Wałbrzychu a następnie 25 listopada w 10 kolejce I ligi mężczyzn..

Posted by Fabian Kurzawiński in Aktualności
TYLKO DWA SETY WALKI

Mecz Aqua Zdroju ze Stalą Nysa lepiej rozpoczął się dla naszego zespołu, kiedy to wygraliśmy pierwszego seta. Niestety, w pozostałych trzech triumfowali goście z Nysy i to oni wywieźli z Wałbrzycha komplet punktów w meczu 9. kolejki ligi mężczyzn. Dla podopiecznych trenera Piotra..

ZMIĘKCZYĆ STAL

Wyjątkowo w piątek 17 listopada kolejne siatkarskie emocje. Do Wałbrzycha przyjeżdża AZS PWSZ Stal Nysa – dla dwóch zawodników (Dzikowicz, Goss) oraz trenera (Bułkowski) będzie to mecz szczególny.

Z SIEDLEC BEZ PUNKTÓW

Niestety, pucharowa wygrana nad Kętami nie została kontynuowana na wyjeździe w Siedlcach. Z miejscowym KPS-em nasza drużyna przegrała 1:3 wracając do Wałbrzycha bez punktów.

WYJAZDOWY MECZ Z SIEDLCAMI

Po środowej potyczce w Kętach w ramach III rundy Pucharu Polski (wygranej 3:0 przez nasz zespół) przyszedł czas na zdecydowanie trudniejszego przeciwnika. Ósma kolejka I ligi mężczyzn to kolejny wyjazdowy mecz, tym razem mierzyć się będziemy z KPS Siedlce.

TERAZ IV RUNDA PUCHARU POLSKI

Na trzeciej rundzie zakończyła się przygoda Kęczanina Kęty z Pucharem Polski. W niej podopieczni marka Błasiaka przegrali u siebie z Aqua Zdrój Wałbrzych 0:3. Gospodarze najbliżej urwania seta przeciwnikom byli w pierwszej odsłonie, którą przegrali do 23.

WYJAZDOWY TYDZIEŃ

Dla naszej drużyny szykuje się wyjazdowy tydzień. Najpierw w środę 8 listopada zmierzymy się z UMKS Kęczanin Kęty w III rundzie Pucharu Polski, a następnie w sobotę 11 listopada z KPS Siedlce w ramach VIII kolejki I ligi mężczyzn. Najbliższe spotkanie przed własną publicznością w..

PUNKT ZOSTAJE U NAS

Po wspaniałej, pięciosetowej walce to jednak lider z Suwałk wyjeżdża z Wałbrzycha ze zwycięstwem.

Warto było odwiedzić wałbrzyską halę AQUA-Zdrój. Drużyny AQUA-Zdrój Wałbrzych i Ślepsk Suwałki stworzyły świetne siatkarskie..

OGRABIĆ LIDERA Z PUNKTÓW

Przed nami kolejna dawka siatkarskich emocji! Już w najbliższą sobotę 4. listopada o godz. 18:30 w Hali Widowiskowo-Sportowej AQUA ZDRÓJ wałbrzyscy siatkarze zmierzą się z zespołem MKS Ślepsk Suwałki w ramach rozgrywek I ligi mężczyzn.

STELMACH TRIUMFUJE w WAŁBRZYCHU

Bez straty seta akademicy z Częstochowy pokonali MKS Aqua Zdrój Wałbrzych. Chociaż na boisku nie brakowało walki, w żadnej partii podopieczni Janusza Bułkowskiego nie zdołali przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. MVP spotkania wybrano przyjmującego AZS-u – Sławomira Stolca…

AZS w WAŁBRZYCHU

Mecz w ramach 6 kolejki I ligi mężczyzn ! Do naszego miasta przyjeżdża sześciokrotny Mistrz Polski pod wodzą Krzysztofa Stelmacha (w przeszłości reprezentował barwy Chełmca Wałbrzych)…

KOMPLET PUNKTÓW ZOSTAJE POD CHEŁMCEM – VIDEO

Bez straty seta pokonaliśmy na własnym terenie zespół STS Olimpia Sulęcin w piątej kolejce I ligi mężczyzn. Dla obu zespołów był to mecz na przełamanie. Po zwycięstwie na inaugurację sezonu przegraliśmy trzy kolejne spotkania. Z kolei nasz rywal, beniaminek..

Wszyscy na mecz z Sulęcinem !

Przed nami kolejna dawka siatkarskich emocji! Już w najbliższą sobotę 21 października o godz. 18:30 w Hali Widowiskowo-Sportowej AQUA ZDRÓJ wałbrzyscy siatkarze zmierzą się z zespołem STS Olimpia Sulęcin w ramach 5 kolejki I ligi mężczyzn. Sobotni przeciwnik to beniaminek, który do tej..