Aktualności

PLAY-OUTY PRZESUNIĘTE

Rundę play-out (o utrzymanie w I lidze) rozpoczniemy z tygodniowym przesunięciem. Pierwsze dwa mecze odbędą się w Wałbrzychu w dniach 10-11 marca 2018 (sobota i niedziela).

Posted by Fabian Kurzawiński in Aktualności
Z TSV ZWYCIĘSTWO

Siatkarze Aqua Zdrój Wałbrzych pokonali walczący o pierwszą ósemkę zespół z Sanoka 3:0. Pomimo wygranej ekipa z Dolnego Śląska nie poprawiła swojej pozycji w tabeli i przyjedzie rywalizować w fazie play-out z Olimpią Sulęcin. Z kolei sanoczanie swój ostatni mecz w fazie zasadniczej..

NA ZAKOŃCZENIE SANOK

Przed nami kolejna dawka siatkarskich emocji! Już w najbliższą sobotę 10 lutego o godz. 18:30 w Hali Widowiskowo-Sportowej AQUA ZDRÓJ wałbrzyscy siatkarze zmierzą się z zespołem TSV Sanok na zakończenie rundy zasadniczej I ligi mężczyzn. Sobotni przeciwnik to zespół, z którym w tym..

ROZBICI PRZEZ STAL

Tylko w trzeciej partii naszemu zespołowi udało się nawiązać walkę z faworyzowaną Stalą Nysa. Osłabieni brakiem Sebastiana Zielińskiego podopieczni Janusza Bułkowskiego musieli ponownie uznać wyższość rywali (w Wałbrzych Stal również wygrała 3:1).

TRZY ZA TRZY CZYLI WAŁBRZYSKI KOMPLET

W ciągu tygodnia nasza drużyna rozegrała trzy mecze, które wygrała tracąc w sumie tylko jednego seta. Do zakończenia rundy zasadniczej pozostały już tylko dwa pojedynki: wyjazdowy w Nysie oraz w Wałbrzychu z Sanokiem.

SIATKARSKI MARATON U SIEBIE

Dwa mecze przed własną publicznością w odstępie 4 dni. Dla kibiców siatkówki nie lada gratka. Do Wałbrzycha w środę 24 stycznia przyjeżdża drużyna SMS Spała, mecz wyjątkowo o..

WAŁBRZYSKA NIESPODZIANKA W SUWAŁKACH

Twierdza Suwałki po raz pierwszy w tym sezonie została zdobyta. Sztuki tej dokonali siatkarze Aqua Zdrój Wałbrzych, którzy po dobrym meczu pokonali wicemistrza I ligi 3:1. Gospodarze przebudzili się jedynie w drugim secie, a to było zbyt mało, żeby podtrzymać zwycięską passę, dlatego..

NA DRUGI KONIEC POLSKI PO PUNKTY

Nasz zespół spotkanie 17 kolejki rozegrał awansem (przegrana 0:3 z AZS Częstochowa) a już w najbliższą sobotę na wyjeździe czeka nas pojedynek z drużyną Ślepska Suwałki.

NIESPODZIEWANA PORAŻKA

Zdecydowanie nie tak wyobrażaliśmy sobie wyjazd do Sulęcina. Mecz z ostatnią (do minionej soboty) w tabeli Olimpią miał być momentem przełamania się przed fazą play-out.

GRAMY RAZEM Z WOŚP

W najbliższą niedzielę w całej Polsce odbywać się będą regionalne finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, my również wspieramy ogólnokrajową akcję.

DO SULĘCINA PO PUNKTY

Seria pięciu porażek z rzędu z pewnością chluby nie przynosi. Gdzie jednak szukać punktów, jak nie u ostatniej drużyny w ligowej tabeli. Właśnie w Sulęcinie podopieczni Janusza Bułkowskiego walczyć będą o pierwszą w 2018 roku wygraną, która daje szanse na zajęcie bezpieczniejszego..

BENIAMINEK WYGRYWA POD CHEŁMCEM

Wałbrzyscy siatkarze pierwszy mecz w nowym roku grali przeciwko świetnie radzącemu sobie w rozgrywkach  I ligi mężczyzn beniaminkowi z Tomaszowa Mazowieckiego. Wałbrzyszanie chcieli się zrewanżować za porażkę w pierwszym spotkaniu obu drużyn, jednak ta sztuka im się nie udała. MKS Aqua..

PRZYJEŻDŻA WICELIDER

Przed nami kolejna dawka siatkarskich emocji! W sobotę 6. stycznia o godz. 18:30 w Hali Widowiskowo-Sportowej AQUA ZDRÓJ nasi siatkarze zmierzą się z zespołem KS Lechia Tomaszów Mazowiecki w ramach rozgrywek I ligi mężczyzn.

NADCHODZI 2018

Mijający rok zapisał się na kartach historii wałbrzyskiej siatkówki. Po zawirowaniach organizacyjnych, spowodowanych przez wycofanie się strategicznego sponsora Wałbrzyskich Zakładów Koksowniczych Victoria S.A., przyszłość I ligowej siatkówki stanęła pod bardzo dużym znakiem zapytania…

AZS ZBYT MOCNY

W rozgrywanym awansem meczu 17. kolejki pomiędzy AZS-em Częstochowa a MKS-em Aqua Zdrój Wałbrzych częstochowianie odnieśli wyraźne zwycięstwo. Dopiero w trzecim secie wałbrzyszanie podjęli walkę z rywalami, jednak po grze na przewagi musieli uznać wyższość rywali. Najlepszym zawodnikiem..

PUCHAR POLSKI NIE DLA NAS

Udanym akcentem zmagania w 2017 roku zakończyli siatkarze APP Krispolu Września, którzy w piątej rundzie Pucharu Polski rozprawili się z MKS-em Aqua Zdrój Wałbrzych. Podopieczni Mariana Kardasa nie oddali rywalom ani jednego seta, a w nagrodę awansowali do kolejnej rundy, w której zagrają..