INAUGURACJA SEZONU

W sobotę 28 września wracamy do gry po blisko 4 miesięcznej przerwie. Inauguracja sezonu 2019/20 przed własną publicznością – do Wałbrzycha przyjeżdża beniaminek Rosiek Syców którego fani wałbrzyskiej siatkówki powinni pamiętać z zaciętych bojów sprzed kilkunastu lat (z ówczesnym Juventurem oraz Victorią PWSZ). Jedno jest pewne – nie może zabraknąć wałbrzyskiej, fantastycznej publiczności.

Przebudowany skład w sezonie 2019/20 będzie cechować z pewnością wałbrzyski charakter – w szerokim  16 osobowym składzie aż 10 zawodników to nasi wychowankowie. W okresie przygotowawczym drużyna rozegrała 6 spotkań kontrolnych, które miały na celu odpowiednio przygotować do nadchodzących rozgrywek. Jak poradzą sobie podopieczni Janusza Ignaczaka i Fabiana Kurzawińskiego? Tego dowiemy się już w najbliższą sobotę 28 września o godzinie 17:00 !

bilety wstępu w cenie 5zł 👈
dzieci do 7 roku życia wstęp bezpłatny 👈
strefa małego kibica dzięki UKS Kinder Volleyball (gry i zabawy dla najmłodszych z konkursami)
dla obecnych kibiców będą przygotowane upominki przez naszych partnerów Pizzeria Barman Wałbrzych, Restauracja – Pizzeria „Happy Day”, Pierogowa Chata, Schabowy Domowy, Oberża PRL, Makijaż permanentny Malwina Rodziewicz .

 

Rozgrywający: Jakub Gontarewicz, Oktawian Sowiński, Kacper Laskowski
Atakujący: Kajetan Kulik, Marcel Mikulski, Miłosz Baran
Przyjmujący: Marcin Dereń, Jan Gawryś, Sebastian Zieliński, Karol Redyk, Dominik Płużka
Środkowi: Radosław Nowak, Jarosław Pizuński, Mikołaj Sroka, Karol Szczygielski
Libero: Bartłomiej Dzikowicz, Wiktor Mordarski

Trenerzy: Janusz Ignaczak, Fabian Kurzawiński
Trener przygotowania fizycznego: Patryk Pietraszko
Fizjoterapeuta: Maciej Byra