NOWOROCZNY PREZENT DLA KIBICÓW

Prawdziwa siatkarska uczta w najbliższą sobotę w Wałbrzychu. Raz, derby regionu z Bielawianką Bielawa. Dwa, podczas meczu w naszym Centrum odbędzie się prezentacja Pucharu Mistrzów Świata wywalczonego przed kilkoma tygodniami we Włoszech podczas światowego czempionatu. Nie lada gratka!

Nowy Rok – nowy krok! W myśl tej zasady rozpoczynamy rozgrywki po dwutygodniowej przerwie świąteczno-noworocznej. Przeciwnikiem naszej drużyny w najbliższą sobotę będzie dobrze nam znana Bielawianka Bielawa czyli rywal zza miedzy. W meczu rozgrywanym w pierwszej rundzie w trzech setach gładko triumfowali podopieczni Janusza Bułkowskiego. Biorąc pod uwagę aktualne pozycje w tabeli (nasza drużyna lideruje z 34 punktami, Bielawianka zajmuje 7 miejsce z 18 oczkami) nie możemy brać innego scenariusza pod uwagę, jak tylko powtórkę sprzed dwóch miesięcy. Dla naszych kibiców przygotowaliśmy strefę małego kibica (gry i zabawy z konkursami prowadzone przez UKS Kinder Volleyball), transmisję video LIVE dzięki partnerowi Dziennik Wałbrzych a dla wszystkich obecnych prawdziwa bomba – prezentacja Pucharu Mistrzów Świata, który zdobyła Polska Reprezentacja drugi raz z rzędu przed trzema miesiącami we Włoszech. Każdy chętny będzie mógł zrobić sobie zdjęcie, unieść w górę i poczuć się jak Mistrz Świata!