PO PUNKTY DO BIELAWY

Najbliższy mecz nasza drużyna rozegra w oddalonej o 40km Bielawie. Zajmująca przedostatnie miejsce Bielawianka Bester przed własną publicznością będzie chciała się zaprezentować jak najlepiej, my jednak jedziemy po zwycięstwo i 3 punkty, które zapewnią nam marsz w górę tabeli.

Jak dotąd nasza drużyna zanotowała wyjazdowy remis. W pierwszej kolejce łatwe zwycięstwo w Legnicy, w trzeciej zimny prysznic w Nowej Soli. Po sobotnim zwycięstwie z Sobieskim Żagań nastroje naszej ekipy nadal są bojowe, zatem liczymy na wygraną za 3 punkty. Początek meczu o godz. 17:00 a na naszym fanpage’u w serwisie Facebook przeprowadzimy transmisję video LIVE.

5 kolejka II ligi mężczyzn , grupa 4 – 27 października 2018
Hala przy SP nr 10 ul. Grota Roweckiego 6, Bielawa
godz. 17:00 – KS Bielawianka Bester Bielawa – MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych