ZMAZAĆ PLAMĘ

Po dość przypadkowej porażce w minionej kolejce z Astrą Nowa Sól nasza drużyna jest w bardzo bojowych nastrojach. Na celowniku podopiecznych Janusza Bułkowskiego jest teraz WKS Sobieski Żagań, nasz sobotni rywal, który obecnie zajmuje 7 miejsce w tabeli.

Do Wałbrzycha przyjedzie Wojskowy Klub Sportowy Sobieski Żagań, który w minionych rozgrywkach zajął 3 miejsce w grupie 4 II ligi mężczyzn. Jak zapowiadają lokalne media, ma być kandydatem do awansu szczebel wyżej. Jak dotąd nasi przeciwnicy zgromadzili na swoim koncie 4 punkty (zwycięstwo 3:2 z Głuchołazami, dwie porażki 2:3 za 1 punkt z Miliczem i Bolesławcem). W naszej drużynie po ostatnim meczu panują prawdziwie bojowe nastroje, ten mecz trzeba po prostu wygrać. Zapraszamy w sobotę 20 października o godzinie 18:00!

Dla kibiców:

  •  dla najmłodszych nasz partner Kinder Volleyball przygotuje strefę małego kibica, gdzie dzieci będą mogły aktywnie spędzić czas.
  • z siatkarzami zobaczycie jak ratować życie – Kinder Volleyball– PCK partnerzy na rzecz życia najbliższych – szkolenie dla wszystkich chętnych z ratowania życia oraz ekstremalnych sytuacji zagrażających zdrowiu
  •  w holu głównym zaprezentujemy wernisaż prac plastycznych przygotowanych przez uczestników akcji #PrzedszkolakiZNaszejPaki  Będzie się działo !
  • transmisja video na żywo ze spotkania przygotuje Dziennik Wałbrzych

Bilety w sezonie 2018/19
– dzieci i młodzież do ukończenia szkoły podstawowej BEZPŁATNIE
– ulgowy 5zł (młodzież szkolna, studenci do ukończenia 26 roku życia, emeryci i renciści, niepełnosprawni)
– normalny 10zł

Karnety na cały sezon (runda zasadnicza, play-off, turnieje)
– karnety ulgowy 40zł
– karnet normalny 90zł

Do nabycia w hotelu Aqua-Zdrój oraz w dniu meczu w kasach biletowych