WPADKA Z ASTRĄ

W trzeciej kolejce rozgrywek podopieczni trenera Janusza Bułkowskiego powalczyli w wyjazdowym spotkaniu z Astrą Nowa Sól. Nasz drużyna przegrała to spotkanie.

Mecz był bardzo ciekawym widowiskiem dla zgromadzonych w szkolnej sali kibiców. Pierwszy set został rozstrzygnięty dopiero w samej końcówce, niestety na korzyść przeciwników. O drugiej partii nasi zawodnicy będa chcieli jak najszybciej zapomnieć, dominacja Astry nie podlegała żadnej wątpliwości. W trzeciej (wygranej dość gładko) odsłonie, jakby na otrzeźwienie, cały zespół ruszył do odrabiania strat – stawką było zwycięstwo, chociażby za 2 punkty. Partia numer cztery wyglądała bliźniaczo jak poprzednia, niestety w końcówce trzy niewymuszone błędy zdołały nadać nowosolanom nieco „wiatru w żagle” i konsekwentnie doprowadzili mecz do końca zwyciężając za 3 punkty. Przegrana boli, wierzymy natomiast że był to mały wypadek przy pracy.

 MKST Astra Nowa Sól – Aqua Zdrój  Wałbrzych –3:1 (27:25, 25:14, 20:25, 25:23)

Aqua: Szablewski (kapitan), Bocianowski, Szczygielski, Olszewski, Zieliński, Kącki, Szydłowski (libero) oraz Kulig, Grad, Dereń, Gawryś, Nowak, Praca (libero)