KAMPANIA MARCOWA

Długo oczekiwana runda play-out zbliża się wielkimi krokami. Mecze o utrzymanie w I lidze w sezonie 2017/18 toczyć się będą do trzech zwycięstw, pierwsze dwa spotkania zostaną rozegrane w Wałbrzychu, bowiem nasza drużyna po rundzie zasadniczej zajęła wyższe miejsca w tabeli (23 zgromadzone punkty wobec 9 „oczek” Olimpii Sulęcin).

 

W rundzie zasadniczej obie drużyny mierzyły się dwukrotnie – w Wałbrzychu w trzech setach triumfowali podopieczni Janusza Bułkowskiego, w Sulęcinie po ciężkim meczu lepsi okazali się gospodarze wygrywając takim samym rezultatem. Faza play-out rządzi się jednak swoimi prawami, biorąc pod uwagę zdobycze punktowe oraz liczbę zwycięstw faworyt może być tylko jeden.

W najważniejszych meczach sezonu razem bronimy twierdzy Wałbrzych! Seria zwycięstw przed własną publicznością musi zostać przedłużona do czego możecie się walnie przyczynić stawiając się w najbliższy weekend w hali Aqua-Zdrój

Bilety w cenach:
– 5zł ulgowy
– 10zł normalny
– 5zł/os rodzinny (min. 3 osoby)

dostępne w sprzedaży w następujących punktach:
Piwiarnia Pod Wierzbami – Piaskowa Góra ul. Broniewskiego 33A
Restauracja – Pizzeria „Happy Day” Śródmieście ul. Lewartowskiego 1 oraz Podzamcze ul. Palisadowa 47B
Pierogowa Chata Szczawienko ul. Wrocławska 82
AQUA ZDRÓJ Wałbrzych Hotel i Restauracja

Mecze odbędą się w najbliższy weekend
– sobota 10 marca o godz. 18:00
– niedziela 11 marca o godz. 17:00

Dla najmłodszych kibiców UKS Kinder Volleyball przygotuje strefę małego kibica (gry i zabawy, rysunki, malowanie twarzy) a dla osób, które z różnych względów nie będą mogli śledzić na żywo siatkarskich zmagań, nasz partner medialny Dziennik Wałbrzych przeprowadzi transmisję video live! Dla kibiców przewidziane są upominki (vouchery na najsmaczniejszą pizzę oraz najlepsze pierogi w Wałbrzychu). Trzy literki, jedno serce M-K-S !